209. den

Tak, a už jsme taky zavření doma. Včera premiér vyhlásil karanténu, nevím přesnější detaily, ale vím, že můžeme jet do obchodu, jednou denně na vycházku, ale nesmíme se shromažďovat a setkávat s lidmi žijícími v jiném domě. Vlastně už posledních pár dní, přesněji šest dní, je to taková karanténa i když vlastně ne úplně přísná.

V neděli bylo krásné počasí, tak jsme den trávili venku na zahradě, dokonce si i trochu zacvičili a pak se jen opalovali nebo spíše jen hřáli na sluníčku.

Včera jsem skoncovala válení se doma a sepsala si rozvrh, abych začala s nějakou prací do školy. Něco málo jsem i udělala, přestože jsem rozvrh ne úplně dodržela. Taky jsme v průběhu dnes zašly s Italkou do obchodu pro pár drobností, ale všechny regály byly poloprázdné a nejen ty s toaletním papírem a těstovinami.

Dneska jsem den začala celkem pozdě a zaspala svůj rozvrh, pak jsem půlku dopoledne strávila nad práci na médií, a abych provětrala hlavu i tělo, tak jsme si šly zaběhat.

Oběd jsme si s Italkou snědly hezky venku na sluníčku, které nám také dneska přálo, že jsem při běhu sundávala bundu, jelikož jsem se v ní úplně vařila.

Odpoledne nebylo moc produktivní, taky se začínám stresovat množstvím práce, když možná začnu studovat ještě druhou školu. Tím myslím, že v tomhle “volném” čase bych se mohla začít připravovat na srovnávací zkoušky zpátky v Česku, což by pro mě v podstatě znamenalo, dělat dvě školy najednou. Dneska jsem začala vybíráním seminářů na příští rok, i když vlastně ani nevím podmínky srovnávacích zkoušek, ale viditelně mě toho ještě hodně čeká, že se v karanténě nudit nebudu…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top