179. den

Dneska první den ve škole po týdenních prázdninách a my ho zahájili celkem ostře.

Nejdříve, aby mi ten den pěkně začal, mi ráno tekla krev z nosu. Pak jsem se doplácala do školy, na matematice jen opakování učiva na zítřejší test, na který budu chybět, jelikož jedeme do Londýna s výtvarnou třídou. Pak na výtvarce jsem si mámkla, jelikož jsem rychle rychle dodělávala projekt nebo spíše dva, které měly být dneska hotové.

A pak už jen média, kde jsme dodělávali nějakou práci z minula, a ještě assembly (~shromáždění) a už jsem mohla domů.

Jelikož jsem si minulé úterý koupila týdenní lístek na autobus, tak jsem se rozhodla, že ho dneska ještě musím využít, tak jsem si zajela do Tesca pro něco málo – pomeranče, lepidla a taky něco k obědu… A asi za hodinku už jsem zase byla doma.

Pak jsem se pokusila udělat něco do školy a na osmou se vypravila, abychom vyrazili na volejbal.

Dneska jsme měly zápas v místní hale, takže se moje rodinka rozhodla vydat se mnou a podpořit mě. Já jsem z toho byla spíš více nervózní, ale možná mě to i trochu motivovalo, ale stejně jsme prohrály. To ale neznamená, že mě to nebavilo, a dokonce mě i rozhodčí chválil, že jsem se od minula zlepšila, tak jsem samozřejmě byla na sebe trochu pyšná. Ale vždy je co zlepšovat a zase jsem dělala blbé chyby, ale zlepšila jsme se v horním podání (juchú).

A zítra nás tedy čeká Londýn, tak snad nám bude přát počasí…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top