158. den

Dnešek začal tím, že jsem se probudila tak nějak zmateně a myslela jsem si, že je středa. Když jsem si na telefonu přečetla, že je pondělí, tak jsem tomu pořád nemohla uvěřit. Taky jsem trochu zaspala a jen děkovala, že jsem se probudila sama od sebe asi deset minut po posledním z mých mnoha budíků.

Do školy jsem dneska celkem spěchala a taky jsem nemohla zameškat první hodinu. První hodinu matematiky mě totiž čekal test, shrnutí všech kapitol, které jsme za tento rok probrali. Byla jsem z toho celkem nervózní i když bezdůvodně a nakonec jsem většinu testu nějak spočetli a byla jsem ráda, že to mám za sebou.

Jenže můj bezstresový čas nepokračoval moc dlouho, učitelka na výtvarce nám zadala další o b r o v s k ý projekt. Nevím, jak dlouho na to máme, ale myslím možná až do velikonoc. Taky to dělá docela velkou část známky a pro mě je to také součástí zkoušek z výtvarky. Jak jsem určitě už minimálně stokrát řekla, tak nepotřebuju dobré známky a můžu klidně propadnout, ale stejně se snažím ne úplně flákat.

Po hodině médií a taky i konci školy jsem si skočila pro něco málo do obchodu a pak už domů.

Když se vrátila Italka ze školy, tak jsme poslali host mum do obchodu ještě pro pár ingrediencí a pak se pustili do “vaření” hamburgeru.

Proces to byl dlouhý, ale zase ne tak náročný. Hodně věcí tady jsou pro mě poprvé, a tak i pečení vlastních housek na hamburgery. Takže to bylo takové trochu překvapení, jestli to vyjde dobře nebo ne, ale všechno se povedlo a dobře jsme se najedli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top