140. den

Chtěla jsem psát už včera, o zážitku z posilovny, ale byla jsem večer unavená a do ničeho se mi už nechtělo, takže jsem to zase odložila.

Tak tedy, včera jsem se mezi hodinami vydala domů a popadla sportovní oblečení. Pak jsem se vrátila na poslední hodinu a pak už šupky dupky do posilky.

Nejdříve jsem počkala na Italku, pak jsme nějak zaplatily, pak nás pán z recepce zavedl do šatny a po převlečení jsme ještě musely vykoumat, kde nechat oblečení. A pak už byl čas na posilovny.

Strávili jsme tam asi hodinu a řekla jsem, že jsem byla v posilovně poprvé asi po třech letech a asi naposled na nějakou dobu. Nejsem úplně fanouškem, proč běhat na pásu, když si můžeš jít zaběhat ven na čerstvý vzduch? Přijde mi to takové nezabavné a radši se budu držet volejbalu.

Dnešek byl celkem špatný den nebo alespoň nebyl dobrý. Ráno jsem se vzbudila ze snu, kde jsem se vrátila domů a ségra nám předělala pokoj a já jsem z toho byla nějaká hrozně nešťastná. Taky nemůžu už dva dny najít brýle a nemám ponětí, kde jsou. Pokoj jsem převrátila naruby a nikde a jinak možnost je jedině nějaké vytracení ve škole.

Na výtvarce jsem konečně dokončila jeden projekt a ještě udělala úkol na zítřejší hodinu, takže to je vlastně fajn. Pak jsme ale psali esej na médiích a nebude to jedna z mých, které ujdou. A ještě matematika, kde nám učitelka zadala úkol a naplánovala test.

Doma jsem se pustila do knížky na výtvarku a taky úkolu na matematiku a tak strávila odpoledne.

Je to stručné a krkolomné, nějak mi to dneska nepíše, ale alespoň něco…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top