3. den

Dnešní den byl hlavně ve znamení přesunu do našich hostitelských rodin. Ráno jsme vstávali na 8:30, kdy se podávala snídaně, ale ještě předtím jsme si museli vše zabalit a donést před hotel.
Po snídani, někdy kolem půl desáté, jsme se vydali k autobusům. Tam nastali potíže, jelikož jsme měli jen tři autobusy (předchozí dny to byly čtyři), takže jsme se nemohli vejít, jak lidé, tak hlavně zavazadla. Nakonec jsme se horko těžko naskládali a s půl hodinovým zpožděním se vydali na Victoria coach station. Tam jsme opustili naše autobusy a zase se složitě v takovém počtu lidí přesouvali.
Neměli jsme žádné bližší informace k odjezdům a tak jsme jen tak postávali, jelikož nebylo dost místa na sezení, a vyčkávali brzký odjezd. To jsem se však zmílili a na autobusáku jsme “zkejsli” asi tři hodiny…
Když jsme se ko ne čně dočkali autobusu do Milton Keynes, tak jsme se nalodili a vyrazili na cestu.
Jeli jsme celkem hodinu a tři čtvrtě a poté jsme dorazili na místo. Zvládla jsme až sem dopravit všechna svá zavazadla, takže jsem měla vyhráno.
Chvíli jsme s mou italskou host-sestrou počkali na naši host-mum a naše host-brothers a vydali se do našeho nového doma na příštích deset měsíců.
Zabydlely jsme se, trochu seznámily a popovídaly. Hodně jsme se těšila na postel a na skříň, abych si vyložila oblečení. Všeho jsem se dočkala a večer už spokojeně ulehla.
Rodina je zatím super, ségra taky, bráchové jsou roztomilý a myslím, že se mi tu bude líbit. Teď jen zbývá nějak zvládnout školu.
See you soon

(Angličtinu doplním později, teď na ni nemám čas)

(English will be here later, now I haven’t got time for it)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top