169. den

169. den a poslední den školy na dalších 9 dní!

Včera jsem toho měla nějak dost, tak jsem přišla ze školy, lehla si a probudila se o hodinu později, taky všichni ostatní byli takoví polámaní, nemocní a unavení, jen malí kluci mají vždy energie na rozdávání.

Dneska jsem si mohla pospat déle, ale přesto jsem musela do školy. Na výtvarce jsem se pokusila něco udělat, ale spíše jsem si naplánovala, co vše mě čeká přes prázdniny a že toho není málo. Hned v pondělí po prázdninách máme mít totiž hotové dva projekty a nikdo to nestíhá.

Pak dvouhodinovka matematiky uběhla výjimečně jako voda a taky jsem si odnesla úkol na prázdniny. Obědovou pauzu jsem strávila nad výtvarkou a taky povídáním s kamarádkou, takže jsem vlastně té výtvarky moc neudělala. A pak už jen média.

Na doma jsem neměla žádné plány, jen jsem si zalezla do pokoje, protože se tady nashromáždilo celkem pět dětí, takže se dům otřásal v základech. Taky jsem se pustila do té výtvarky a zkoukla pár filmů.

Co je ale také velkou událostí dneška, je přílet Italčiných rodičů. Dneska jí totiž přiletěli rodiče, brácha, ségra, babička s dědou a ještě teta, takže za nimi jela do Londýna a zítra nás všechny čeká společná večeře.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top